Działka budowlana, ul. Grodziska
Grodziska, Wąsowo, wielkopolskie
- 699 000 zł
- 35 969 m²
- 19,43 zł/m²
Sławomir Okołów
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Grodziska
Grodziska, Wąsowo, wielkopolskie
zaktualizowane:
1 maja 2026
Działka budowlana, ul. Grodziska
Zaktualizowane: 1 maja 2026
699 000 zł 35 969 m² 19,43 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 699 000 zł (19,43 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 35 969 m²
- kształt: prostokąt; pusta
- działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: PEGAZ NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 01.05.2026
- numer ogłoszenia: 1174830880
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grodziska, Wąsowo, Kuślin, nowotomyski, wielkopolskie
- Otoczenie: las, rzeka
- W pobliżu: park
Opis nieruchomości
Polecam na sprzedaż grunt zlokalizowany w Wąsowie gmina Kuślin powiat Nowotomyski.
Do sprzedaży dwie działki o nr. geodezyjnych 188/1 oraz 189/2 o łącznym obszarze 3,5969 ha.
Cena nieruchomości 699 000 zł
Zapraszam do kontaktu!
Agent prowadzący: Sławomir Okołów tel.
email: (...)
606 743...
606 743 229
61 661 46 20